kamera sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri - CCTV Kamera Sistemleri

Titan Güvenlik Sistemleri yüksek teknolojiyi kullanarak güvenlik kamera sistemlerinde profesyonel çözümlerimizi, ip, hdcvi, ahd kamera sistemlerini sizler için deneyimli personellerimiz ile yapılacak olan detaylı keşifler sonucunda risk değerlendirmesi yapıp kullanılacak olan en doğru sistemi belirleyip güvenlik kamera sistemleri nizi devreye alıyoruz.

Yüksek teknoloji kamera sistemleri ürünlerimiz ile yaşam alanlarınızı koruma altına alıyoruz.
Titan güvenlik sistemleri özel sektör, iş merkezleri, şirket binaları, ofis binaları, kamu, avm, hava alanları, endüstriyel tesisler, fabrikalar, limanlar ve bir çok kurumda projeler gerçekleştirmiş ve halen projeler gerçekleştirmekte olup profesyonel kadrosu ile projelerinize en uygun çözümleri üretmekte, ihtiyaç duyduğunuz güvenlik sistemlerini en doğru detaylı keşif ve kontroller sonucunda gerçekleştirmekteyiz.

Keşifler sonucu belirlenen projeye göre Dahua, Axis, Pelco, Panasonic, Hikvision, Samsung, Unv, Bosch ve kendi markamız altında ithal ettiğimiz ürünlerle projelerinizde stabil olarak çalışacak en uygun çözümü sağlıyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Sisteminize dilediğiniz zaman internetten, cepten, tabletinizden işyerinizi evinizi yüksek kalite sistemlerimizle uzaktan bağlanıp görüntüleyebilir, geçmiş kayıtları izleyebilirsiniz.

Son zamanlarda artan hırsızlık olayları ve hırsızların denediği farklı metodlar nedeni ile alarm sistemlerine paralel olarak kamera sistemleri ile de yaşanması olası olayları kayıt altına alabilir dilediğiniz zaman geçmiş kayıt görüntülerini izleyebilirsiniz
Titan güvenlik sistemleri ile iş yerinizi evinizi uzaktan cep telefonundan canlı izleyebilir veya geçmiş kayıtları internetten cep telefonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler, yüksek teknoloji güvenlik sistemlerimiz için bizi arayın.

Güvenlik ihlallerini ve olası olayları engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın adı ile güvenlik kamera sistemleri, yaşam alanlarımızın güvenliği için hayatımızın bir parçası haline geldi. CCTV sistemlerinin, standart kalıp bir sistem olarak kullanılmasından öte, ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış olması, kritik bölgeler için detaylı çalışmalar yapılması gerekmektedir.
İhtiyacınız olan sistemde her bölge için seçilecek ürünler farklı olabilir.

Titan güvenlik sistemleri olarak ihtiyaçlarınızı detaylı analiz edip sizlere en uygun ideal kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Günümüzde güvenlik kamera sistemleri olası olayları tedbir amaçlı artık gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmektedir.
Tüm dünyada güvenliğin öneminin sürekli artması ihtiyacından dolayı elektronik güvenlik sistemleri sürekli gelişmiş ve halen ihtiyaçlara cevap verebilmesi açısından gelişme halindedir. Güvenlik kamera sistemleri teknolojilerinin, kamera görüntüleme sensör teknolojilerinin sürekli gelişmesi sonucunda bağımsız olarak çalışan yüksek özellikli kamera kayıt cihazları ile sağlanan gözetim, günümüzde güvenliği sağlamak amacı ile kullanılan en değerli güvenliği yönetme araçları haline gelmiştir.

Uzman personellerimiz tarafından güvenlik sistemi ürünleri satın alınmadan ve kurulum yapılmadan önce kameraların amaçlarını hangi ortamlarda ve nasıl şartlarda güvenlik sistemlerinin çalıştırılacağı, hangi ortamlarda hangi tür kameraların kullanılması gerektiğini, güvenlik sistemleri nin tesis edileceği ortamlar detaylı olarak analiz edilmektedir. Kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda bilgilendirmeler yapılıp en ideal çözümler belirlenmekte, belirlenen sistemler müşterilerimize sunulup kurulumu gerçekleşen kamera sistemleri ile ilgili belirtilen kişilere eğitimler verilmektedir.
Şu unutulmamalıdır ki her güvenlik sistemi ihtiyacınızı çözmez, bu konuda uzman ekiplerimizden destek alınız, ihtiyacınızı karşılayacağını düşündüğünüz sistemlerden çok daha kaliteli sistemlere ulaşabilirsiniz, sürekli gelişen teknoloji ve yeni çıkan ürünler çerçevesinde kaliteli güvenlik sistemlerinde hangi ürünler mevcut ne gibi imkanlara sahip olabiliyorsunuz bunlar ile ilgili bizlere danışabilir danışman arkadaşlarımızdan brifing alabilirsiniz.

IP kamera sistemleri nde kullanılan mekana göre ihtiyaç duyulan özelliklerde alan ihlalleri, yüz algılama, dikenli tel ihlalleri gibi özellikleri de sistem üzerinden konfigüre edebilir, alarm durumunda monitörlerden görsel ve sesli ikaz alabilirsiniz.

IP güvenlik sistemlerinde ihtiyaca göre ürün portföyümüzde video analizli ürünler mevcut olup ihtiyaç olan mekanlara kameralar üzerindeki analiz özellikler üzerinden ekstra bir güvenlik tedbiri almanız mümkündür.

Mağazalar için kişi sayma, alan ihlali, kayıp eşya gibi özellikleri de konfigüre edilip maksimum güvenliği sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri kurulumu yaptırılırken yapılan en önemli hatalardan biri de hiçbir olay olmadığın da boşa ödenmiş para gibi görüldüğü için maliyeti en düşük ve ucuz sistemleri yaptırmanın yolları aranır.

Her ihtiyaçta aynı tür ve teknolojiye sahip kamera sistemleri ürünleri kullanılamaz, ihtiyaca projeye göre marka platform ve ürün seçmek gerekir, her markanın ürünleri de ihtiyacınıza karşılık vermeyebilir, memnun kalmanız açısından üretici firmaların doğru ürünlerini tercih edip ihtiyacınıza karşılık verecek altyapı oluşturulup ortam şartlarına uygun ürünler belirlenmelidir.

Eğer rastgele bir olay oluştuğun da şahıs yahut olay seçiminde zorluk yaşadığınız taktirde güvenlik kamera sistemleri cihazlarının keşke daha iyisini yaptırsaydık diye söylenilir.
Hırsızlık, hırsız kameraya yakın olmasın da bile yüzü seçilmiyor ise ya da masanın üstünden telefonu çalan hırsızın yüzü gözükmüyorsa güvenlik kamera sistemi olması ile olmaması arasında hiç bir fark yoktur, verilen para ve harcanan zaman boşa gitmiştir.
Her güvenlik kamera sistemi kalite ve çözünürlük olarak aynı değildir.

Bu pişmanlığı yaşamamak için, daha düzgün ve daha kaliteli bir güvenlik kamera sistemleri firması ile çalışmalısınız.Sistemi yaptıracağınz şahış veya firma bu sistemde işin ehli değil ise gerçekleştirdiği sistem iyi olmayacağı gibi hem vaktinizi hemde paranızı harcatacaktır. O yüzden güvenlik sistemi seçerken iyi bir araştırma yapmak gereklidir. Bize Ulaşın

Dahua, Hikvision, Pelco, Samsung, Tiandy, Bosch, Panasonic, Honeywell CCTV Sistemleri