hirsiz alarm sistemleri

HIRSIZ ALARM VE
AKILLI BİNA SİSTEMLERİ

Alarm sistemleri sizleri hırsızlık soygun gasp vb gibi durumlarda ev ve iş yeri güvenliği için hayati önem taşımaktadır.

Uzman ve eğitimli personellerimiz tarafından 24 saat sisteminizden gelen alarm sinyalleri takip edilmektedir. Kendi bünyemizdeki alarm takip merkezimiz en son teknoloji ürün, cihaz ve yazılımları ile hizmet vermektedir. Hırsızlık sinyali geldiğinde, merkezimiz bunu saniyelerle ifade edilen zaman diliminde görüp sizi arayıp haber verir. Onay vermeniz durumunda adresinize en yakın emniyet güçleri yönlendirilir.

Alarm sistemleri, hırsızlık, soygun, gasp, tehdit, haneye tecavüz, yangın, su basması, doğal gaz kaçağı, sağlık sorunu gibi durumlarda imdadınıza yetişen elektronik çözüm paketidir. Ev veya iş yerinizin konumuna, isteklerinize göre, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel ihtiyacınıza göre seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur.

Alarm verdiği zaman ışıklı siren çalar ve sistem otomatik telefon bağlantısıyla veya internet üzerinden alarm merkezimize ve gerekli yerlere anında haber verir.İstenmeyen durumu, açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması, evde olmadığınız bir zamanda yangın çıkması, su basması, gibi hallerin oluşmasını anlar. İçerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verir ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm sistem kablosuz olarak ta çalışabilmektedir, hiçbir kablo çekim işlemi yapılmaksızın kablosuz dedektörler ile kırma, kablo çekimi gibi işlemler yapmaksızın alarm sistemi devreye alınmaktadır.


AKILLI EV ALARM SİSTEMLERİ

akıllı alarm sistemleri

Titan Güvenlik Sistemleri ile sadece bir hırsız alarm sistemine değil aynı zamanda akıllı ev sistemine sahip olursunuz, merkezimize bağlı alarmınızı siz istediğiniz saatlerde ve 7×24 takip edip, alarmınızı uzaktan kumandalar ile şifre panelinden veya akıllı telefonlardan istediğiniz gibi alarmınızı kurup devreden çıkartabilirsiniz.

Sahip olduğunuz alarm sistemini hırsız alarm sistemi olarak veya diğer kompanentleride sisteme dahil ederek aynı zamanda akıllı ev özelliklerini aktif ederek yangın alarm, su basma, cam kırılma, doğal gaz kesme, ışık açma kapatma, kombi açma, klimanızı ayarlamak gibi özellikleri de kullanabilir bu özellikleri akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.
Aktif edilen hırsız alarm sistemleri istenmeyen durumları algılar ve anında alarm verir.

Alarm sistemleri ile ev, ofis, fabrika vb. mekanlarda meydana gelebilecek soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi birçok istenmeyen durumu, olay yeni başladığında elektronik algılayıcılarla anlık zaman diliminde algılayarak, mekan sahibini yada ilgili kişileri haberdar edilmekte, aynı zamanda caydırıcı etki yaratan elektronik donanımı, sistemin sirenleri otomatik olarak çalışmaktadır.

Hırsız alarm sistemleri kendi başına çalışabildiği gibi uzak haber alma merkezimize de bağlanabilmektedir.

Bu gibi istenmeyen olaylardan alınacak önlemler ve uzak alarm takip merkezimizden hemen haberdar olabilmek can ve mal güvenliği açısından son derece önemlidir.

Alarm sistemlerinizin alarm haber alma merkezine kaydı yapılmış ise sistem alarm haber alma merkezine sürekli sinyaller gönderir ve olası durumda alarm merkezimizden belirlediğiniz kişilere olası durumlar konusunda bilgi verilir. Alarm sistemleri alarm haber alma merkezinin çok büyük avantajları vardır. Ambulans, polis, itfaiye gibi birimlere alarm haber alma merkezimiz tarafından haber verilir ve çok kısa zamanda müdahale edilir. Alarm sisteminin devreye girmesi ve alarm merkezimizin sizi araması 1-2 dk gibi kısa bir zamanda olur.

Aynı zamanda telefona kurulan alarm uygulaması ile alarm durumunda uygulama üzerinden anlık olarak sesli ikaz alarak da alarm bilgilerini alabilirsiniz. 


Ayrıntılı bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.