kapı tipi dedektör

                     Metal Arama Dedektörü

Kapı Tipi Matal Dedektörleri - Metal Arama Dedektörleri

Kapı Tipi Metal Arama Dedektörleri Alış veriş merkezleri, iş yerleri, havaalanları, hastaneler ve insanların yoğunlukla bulundukları mekanların hızlı bir şekilde güvenliğini sağlamak için kullanılmakta olup ayarlanabilir metal yoğunluğu sayesinde kişi üzerindeki metali kişi üzerinde hangi bölgede bulunduğunu tesbit eder.

Bir çok farklı bölge ve özelliklere sahip cihazlar mevcuttur.

Kapı dedektörleri sayesinde insan yoğunluğu bulunan mekanlarda ayarlanabilir yüksek kademeli hassasiyet sayesinde güvenliği dilediğiniz seviyede sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanım alanları çok çeşitlidir ve her bölgenin 255 ayrı hassasiyet algılama aralığı ile oldukça hassastır. 24 saat boyunca bilgi alarak çalışabilen bu dedektörler, aynı anda hem sesli hem de ışıklı alarm verebilmektedir. Kalitesi, etkisi ve teknik özellikleri ile Titan Güvenlik Kapı Tipi Metal Dedektörleri dünya standartlarına göre güncel bir şekilde kullanılabilmektedir. Denetim noktası ile dijital metal algılama dedektörünün hassasiyeti ayarlanabilmektedir. Dilerseniz en düşük hacimdeki hatta bir ataç kadar ufak nesnelerin algılanıp, yerlerinin tespit edilmesini bile sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bozuk para, anahtar, kemer tokaları gibi nesnelerin yanlış alarm vermesini engellemek her bölge için adına 255 kademeye kadar hassasiyet ayarı yapabilmeniz de mümkündür. Fabrikalar, madenler, bankalar, siteler oteller, işyerleri, hastaneler gibi tüm mekânlarda kullanılabilen kapı dedektörleri aynı zamanda insanların yoğun olarak bulunduğu havaalanları, alışveriş merkezleri, gümrükler, hapishaneler ve fuar salonları gibi tehlikeli metal nesnelerin yasak olduğu yerlerde de kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

Fuar alanları ve kullanım yerine göre portatif taşınabilen modelleride mevcuttur, kurulumu ve kullanımı gayet kolaydır, uzman ekiplerimiz tarafından eğitimleri verilmektedir.

Kapı dedektörleri aynı zamanda mekana kaç kişinin giriş yaptığını saymakta ve yine kaç kişi üzerinde belirlenen yoğunlukta metal madde bulunduğunu üzerinde bulunan bir sayaç sayesinde belirlemekte, günlük veya istenilen zamanda bu sayaç sıfırlanabilmektedir.

Titan Güvenlik Sistemleri olarak mekanlarınızda detaylı keşifler ve ihtiyaçlarınıza en uygun dedektör modelleri tesbit edilip projeleriniz hayata geçirilmektedir.İhtiyaca göre 6-8-18 vb. bölgeli kapı dedektörlermimiz mevcuttur.

Uzman ekiplerimizden bilgi ve teklif almak için lütfen bize ulaşın.